بازار گل و گیاه
بازار گل و گیاه

درباره ما

بازار گل و گیاه وبگاه و اپلیکیشن نیازمندی‌های اینترنتی و بستری برای خرید و فروش کالاهای نو و دست دوم و ارائه خدمات شما مردم عزیز در حوزه کشاورزی و گل و گیاه در ایران است که در سال 1398 با هدف حمایت از کسب و کارهای مرتبط راه‌اندازی شده‌ است.

آگهی نیازمندیهای هزاران ایرانی سراسر کشور از طریق دستگاه‌های مختلف متصل به اینترنت از سایت بازار گل و گیاه دریافت و ارائه می‌شوند.

این امکان برای تمام مردم عزیز فراهم شده تا کالاهای خود را که مرتبط با گل و گیاه هست را با تفکیک استان و شهر خود در اینجا ثبت نمایند.

چرا باید آگهی خود را در سایت بازار گل و گیاه ثبت کنیم ؟

باتوجه به اینکه این سایت به صورت اختصاصی در زمینه گل و گیاه فعالیت میکند قطعا مخاطبان آن نیز در همین حوزه هستند پس آگهی های شما بیشتر دیده میشود.

ضمنا بازار گل و گیاه دارای یک پیج اینستاگرام نیز هست که در آنجا نیز مخاطبان زیادی وجود دارند که این باعث میشود بازدید از سایت بازار گل و گیاه روز به روز بیشتر شود و در نتیجه آگهی شما نیز بیشتر دیده خواهد شد.

امیدواریم با راه اندازی این سایت توانسته باشیم سهم کوچکی در رونق کسب و کارهای کشاورزی و گل و گیاه داشته باشیم

نیازمندی‌های ریز و درشت شما در بازار گل و گیاه

در بازار گل و گیاه به آسانی می‌توانید نیازمندی‌هایتان را بر اساس استان و شهرتان دسته‌بندی کنید و نزدیک‌ترین‌ها را بیابید.

برای قرار دادنِ آگهی‌های خود در بازار گل و گیاه بیشتر دیده شوید

بر روی «ثبت آگهی رایگان» را انتخاب کنید و آنگاه آگهی‌تان را بفرستید.

فراموش نکنید پیش از هر چیز یک شماره تلفن برای ارسال آگهی ضروری است.

شما می‌توانید برای کالا یا خدمات‌تان عکسی نیز انتخاب کنید.

به این ترتیب هزاران کاربران سایت بازار گل و گیاه به آسانی آگهی‌ شما را خواهند دید و بر اساس محل آگهی شما را راحت‌تر خواهند یافت.

وب‌سایت و اپلیکیشن بازار گل و گیاه به عنوان سرویس نیازمندی‌های آنلاین گل و گیاه یکی از زیرمجموعه‌های منصوری گل است.

خرید و فروش بی‌واسطه

در بازار گل و گیاه کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در خرید و فروشِ شما در این سایت هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.