درباره ما

سایت بازار گل و گیاه در سال 1399 تاسیس شده و یک سایت نیازمندی و بستر آنلاین معرفی مشاغل مرتبط با گل و گیاه میباشد.

بازار گل وگیاه یک وب سایت نیازمندی مشاغل مرتبط با گل و گیاه میباشد.

هدف این سایت این است که تمام کشاورزان ، صنعتگران در حوزه کشاورزی بتوانند در اینجا همدیگر را پیدا کنند و با هم در ارتباط باشند . همچنین افرادی که در جستجوی کالا و خدماتی در این رابطه هستند نیز بتوانند نیازهای خود را بر اساس استان و شهرها و دسته‌بندی ها در این سایت به اسانی پیداکنند.

ما تا جایی که توانستیم ثبت نام و ثبت آگهی را در این سایت آسان کردیم. فقط کافیه روی افزودن آگهی کلیک کنید و فقط با یک ایمیل و رمز عبوری دلخواه، به راحتی ثبت نام نمائید و سپس مشخصات مربوط به آگهی خود را وارد کرده و در نهایت آگی خود را  ثبت کنید.

به این ترتیب میلیون‌ها کاربران سایت بازار گل و گیاه به آسانی آگهی‌ شما را خواهند دید و بر اساس محل آگهی شما، شما را راحت‌تر خواهند یافت.

یکی از محاسن این سایت خرید و فروش بی‌واسطه است.

شما میتوانید در اینجا آگهی رایگان ثبت نمایید/خدمات خود را معرفی کنید/اگرمحصولی دارید فروشگاه خود را در این سایت راه بیندازید و محصولات خودتان را بفروشید

در این سایت کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در خرید و فروشِ شما ما هیچ دخالتی نداریم و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.